Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Jagodowe Ciasto Apple – Apple tym razem skupi się na soczystych jagodach i pokaże ci jak robić z nich fajne ciasto. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a jagodowa pyszność powstanie raz dwa!

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 999 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bar Gry Obiad Gry Torty Gry Pizza Słodkie Gry Gra Ciasto Gra Deser Gry Zarabianie