Jabłkowe Pączki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Jabłkowe Pączki – pączki nie muszą być tylko z dżemem. Poznaj przepis na super pączki, które mają w środku dziurkę, a wewnątrz znajdziesz jabłkową rozkosz. Wykonuj instrukcje, które pojawiają się na ekranie. Wskazane produkty przeciągnij z małych misek do dużych, aby przygotować ciasto na pączki, a potem nadzienie. Miłej zabawy i odkrywania nowego przepisu!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 682 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Lody Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Torty Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Pieczenie