Jabłkowe Pączki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Jabłkowe Pączki – pączki nie muszą być tylko z dżemem. Poznaj przepis na super pączki, które mają w środku dziurkę, a wewnątrz znajdziesz jabłkową rozkosz. Wykonuj instrukcje, które pojawiają się na ekranie. Wskazane produkty przeciągnij z małych misek do dużych, aby przygotować ciasto na pączki, a potem nadzienie. Miłej zabawy i odkrywania nowego przepisu!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 592 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Bar Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Śniadanie