Jabłkowe Pączki - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Jabłkowe Pączki – pączki nie muszą być tylko z dżemem. Poznaj przepis na super pączki, które mają w środku dziurkę, a wewnątrz znajdziesz jabłkową rozkosz. Wykonuj instrukcje, które pojawiają się na ekranie. Wskazane produkty przeciągnij z małych misek do dużych, aby przygotować ciasto na pączki, a potem nadzienie. Miłej zabawy i odkrywania nowego przepisu!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 9 781 razy

Inne gry w kategorii: Gry Desery

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Owoce Gry Kanapki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Makaron Barbie Gry Gry Ciastka Gry Torty