Jabłkowe Muffinki Apple - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Jabłkowe Muffinki Apple – zobaczcie tylko co Apple umie wyczarować z jabłek! Jabłkowe muffinki z odrobiną cynamonu przypadną do gustu wszystkim wielbicielom tych pysznych owoców. Wystarczy, że będziecie postępować zgodnie z instrukcjami wskazywanymi przez uśmiechniętą łapkę.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 813 razy

Inne gry w kategorii: Gry Ciastka i Ciasteczka

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Torty Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gra Deser Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Obiad Gry Owoce Gra Ciasto Gry Makaron Gry Bar Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Kanapki