Jabłecznik Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Jabłecznik Elsy (Elsa Apple Pie) – Jesień to najlepsza pora na pieczenie jabłecznika. O tej porze jest tyle dojrzałych jabłek. Tylko czekają na to, aby wreszcie trafić do ciasta. Elsa także nie może się doczekać. Ale zanim się to stanie, pomóż Elsie przygotować składniki i zamieszać masę. Czas wszystko skomponować i wreszcie do gorącego piekarnika.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 718 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Obiad Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Kanapki Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Lody Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Torty