Jabłecznik Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Jabłecznik Elsy (Elsa Apple Pie) – Jesień to najlepsza pora na pieczenie jabłecznika. O tej porze jest tyle dojrzałych jabłek. Tylko czekają na to, aby wreszcie trafić do ciasta. Elsa także nie może się doczekać. Ale zanim się to stanie, pomóż Elsie przygotować składniki i zamieszać masę. Czas wszystko skomponować i wreszcie do gorącego piekarnika.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 183 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Makaron Gry Owoce Słodkie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Bar Gra Ciasto Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Przepisy Gotowanie z Sarą