Jabłecznik Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Jabłecznik Elsy (Elsa Apple Pie) – Jesień to najlepsza pora na pieczenie jabłecznika. O tej porze jest tyle dojrzałych jabłek. Tylko czekają na to, aby wreszcie trafić do ciasta. Elsa także nie może się doczekać. Ale zanim się to stanie, pomóż Elsie przygotować składniki i zamieszać masę. Czas wszystko skomponować i wreszcie do gorącego piekarnika.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1 540 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bar Barbie Gry Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Owoce Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Zarabianie