Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Jabłecznik Elsy (Elsa Apple Pie) – Jesień to najlepsza pora na pieczenie jabłecznika. O tej porze jest tyle dojrzałych jabłek. Tylko czekają na to, aby wreszcie trafić do ciasta. Elsa także nie może się doczekać. Ale zanim się to stanie, pomóż Elsie przygotować składniki i zamieszać masę. Czas wszystko skomponować i wreszcie do gorącego piekarnika.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 582 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gra Deser Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Fast Food Gry Pizza Gry Owoce Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Torty Gry Pieczenie Gry Lody Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Makaron