Jabłecznik Elsy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Jabłecznik Elsy (Elsa Apple Pie) – Jesień to najlepsza pora na pieczenie jabłecznika. O tej porze jest tyle dojrzałych jabłek. Tylko czekają na to, aby wreszcie trafić do ciasta. Elsa także nie może się doczekać. Ale zanim się to stanie, pomóż Elsie przygotować składniki i zamieszać masę. Czas wszystko skomponować i wreszcie do gorącego piekarnika.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 1 881 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food