Indyk - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Indyk – pachnący indyk to przysmak nie tylko Amerykanów. Dekorowanie upieczonego już mięska to sama przyjemność. Klikaj next, aby przechodzić do kolejnych elementów dekoracji. Z góry przylatują tajemnicze skrzynki zakryte kotarą, klikaj na zasłonkę, a zobaczysz jaka niespodzianka Cię tam czeka. Udekoruj indyka według własnego gustu. Udanej zabawy!

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 8 019 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Kurczak Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody Gry Kanapki Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Bar Gry Zrób To Sam