Indyk Na Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Indyk Na Święto Dziękczynienia – indyk to tradycyjna potrawa podczas obiadu w dniu święta Dziękczynienia. Zabaw się trochę i udekoruj to pyszne danie różnymi dodatkami. Niech będzie najsmaczniejszy ze wszystkich!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 922 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Torty Gra Deser Gry Makaron Gry Bar Gry Przepisy