Indyk Na Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Indyk Na Święto Dziękczynienia – indyk to tradycyjna potrawa podczas obiadu w dniu święta Dziękczynienia. Zabaw się trochę i udekoruj to pyszne danie różnymi dodatkami. Niech będzie najsmaczniejszy ze wszystkich!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 058 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Owoce Gra Deser Barbie Gry Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Makaron Słodkie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kanapki Gry Przepisy