Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Indyk Na Święto Dziękczynienia – indyk to tradycyjna potrawa podczas obiadu w dniu święta Dziękczynienia. Zabaw się trochę i udekoruj to pyszne danie różnymi dodatkami. Niech będzie najsmaczniejszy ze wszystkich!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 005 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Lody Gry Warzywa Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Bar Gry Pizza Gry Makaron Gra Deser Gry Pieczenie Gry Owoce Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Zupy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Torty