Indyk Na Święto Dziękczynienia - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Indyk Na Święto Dziękczynienia – indyk to tradycyjna potrawa podczas obiadu w dniu święta Dziękczynienia. Zabaw się trochę i udekoruj to pyszne danie różnymi dodatkami. Niech będzie najsmaczniejszy ze wszystkich!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 012 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gra Ciasto Gry Obiad Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Przepisy Gry Zupy Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gra Deser Gry Bar Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Owoce