Indyk Na Święto Dziękczynienia | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Indyk Na Święto Dziękczynienia – indyk to tradycyjna potrawa podczas obiadu w dniu święta Dziękczynienia. Zabaw się trochę i udekoruj to pyszne danie różnymi dodatkami. Niech będzie najsmaczniejszy ze wszystkich!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 146 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Owoce Gry Zupy Barbie Gry Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Makaron Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Kanapki Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Zarabianie