Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Indyk Na Święto Dziękczynienia – indyk to tradycyjna potrawa podczas obiadu w dniu święta Dziękczynienia. Zabaw się trochę i udekoruj to pyszne danie różnymi dodatkami. Niech będzie najsmaczniejszy ze wszystkich!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 803 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Obiad Gry z Czekoladą Gra Deser