Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Indian Chicken – ten przepis na kurczaka może Cię zaskoczyć swoimi składnikami, ale pyszny smak jest gwarantowany. Pomocna dłoń wskazuje na produkty, których w danej chwili należy użyć. Przejdź wszystkie etapy przygotowania tego kurczaczka i zobacz jak można przyrządzić to mięsko w inny sposób niż znasz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 293 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Lody Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Makaron Gry Torty Gry Fast Food Gry Pizza Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Deser