Indian Chicken | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Indian Chicken – ten przepis na kurczaka może Cię zaskoczyć swoimi składnikami, ale pyszny smak jest gwarantowany. Pomocna dłoń wskazuje na produkty, których w danej chwili należy użyć. Przejdź wszystkie etapy przygotowania tego kurczaczka i zobacz jak można przyrządzić to mięsko w inny sposób niż znasz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 732 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kurczak Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Obiad Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Bar Gry Owoce Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kanapki Gra Deser Gry Lody Gry Fast Food