Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Indian Chicken – ten przepis na kurczaka może Cię zaskoczyć swoimi składnikami, ale pyszny smak jest gwarantowany. Pomocna dłoń wskazuje na produkty, których w danej chwili należy użyć. Przejdź wszystkie etapy przygotowania tego kurczaczka i zobacz jak można przyrządzić to mięsko w inny sposób niż znasz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 601 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Warzywa Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gra Ciasto Gry Kanapki Barbie Gry Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kurczak Gra Deser Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Śniadanie