Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Indian Chicken – ten przepis na kurczaka może Cię zaskoczyć swoimi składnikami, ale pyszny smak jest gwarantowany. Pomocna dłoń wskazuje na produkty, których w danej chwili należy użyć. Przejdź wszystkie etapy przygotowania tego kurczaczka i zobacz jak można przyrządzić to mięsko w inny sposób niż znasz.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 2 479 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Słodkie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Pizza Barbie Gry Gry Fast Food Gry Torty Gra Deser Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Lody Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek