Impreza Barbie z Lodami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Impreza Barbie z Lodami – Barbie organizuje super imprezę dla koleżanek. Główną atrakcją będą pyszne lody, które pięknie udekorowane zachwycą wszystkich gości. Pomóż jej wybrać najfajniejsze polewy, posypki i dekoracje. Klikaj na rzeczy znajdujące się u góry ekranu gry, w prawym rogu, a następnie przechodź do kolejnych kategorii klikając na zieloną strzałkę. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 6 802 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Przepisy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Ciastka