Impreza Barbie z Lodami - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Impreza Barbie z Lodami – Barbie organizuje super imprezę dla koleżanek. Główną atrakcją będą pyszne lody, które pięknie udekorowane zachwycą wszystkich gości. Pomóż jej wybrać najfajniejsze polewy, posypki i dekoracje. Klikaj na rzeczy znajdujące się u góry ekranu gry, w prawym rogu, a następnie przechodź do kolejnych kategorii klikając na zieloną strzałkę. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 6 912 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Zupy Gry Przepisy Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Bar Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Kanapki Gry Obiad Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Dekorowanki