Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Impreza Barbie z Lodami – Barbie organizuje super imprezę dla koleżanek. Główną atrakcją będą pyszne lody, które pięknie udekorowane zachwycą wszystkich gości. Pomóż jej wybrać najfajniejsze polewy, posypki i dekoracje. Klikaj na rzeczy znajdujące się u góry ekranu gry, w prawym rogu, a następnie przechodź do kolejnych kategorii klikając na zieloną strzałkę. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5194 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Bar Gra Ciasto Gry Makaron Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Pieczenie Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Pizza