Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Impreza Barbie z Lodami – Barbie organizuje super imprezę dla koleżanek. Główną atrakcją będą pyszne lody, które pięknie udekorowane zachwycą wszystkich gości. Pomóż jej wybrać najfajniejsze polewy, posypki i dekoracje. Klikaj na rzeczy znajdujące się u góry ekranu gry, w prawym rogu, a następnie przechodź do kolejnych kategorii klikając na zieloną strzałkę. Udanej zabawy!

Sterowanie – klikamy myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.7/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 5 306 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Torty Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Pizza Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Obiad Gra Ciasto Gry Owoce