Imbirowy Przysmak | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Imbirowy Przysmak – domek zrobiony z imbirowych ciasteczek to pycha sprawa. Wygląda super i aż szkoda go zjeść, ale jeśli lubicie korzenne, imbirowe ciasteczka to taki domek długo by u Was nie postał. Warto na święta przygotować sobie coś takiego wymyślnego jak na przykład budowle z jedzenia. W tej grze Waszym zadaniem jest naprawienie domku imbirowego, który chyba ktoś próbował zjeść. Kliknijcie na domek i zobaczcie co jest do poprawki. Użyjcie lukru w tubce jako kleju. Powodzenia!

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.0/10 (liczba ocen: 14)
Grano już: 5 107 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Przepisy Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zręcznościowe Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Bar Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Torty Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Makaron Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę