Idealny Ślub | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Idealny Ślub – Pomóż przyszłym nowożeńcom w organizacji idealnego ślubu. Najpierw kliknij HINT – tam dowiesz się z czego składają się potrawy. Później przygotowuj i podawaj dania, których zażyczyli sobie goście weselni. Jeśli będą zadowoleni pozostawią serduszko, dzięki któremu udekorujecie tort.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 439 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Hamburgery Gra Deser Gry Warzywa Gry Bar Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Słodkie Gry Barbie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Obiad