Idealny Hot-Dog - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Idealny Hot-Dog (Perfect Hot-Dog) – diabeł tkwi w składnikach. Kupcie wszystko co pojawi się na waszej listy, a później pokrójcie, ugotujcie, poskładajcie i już. Idealny hot-dog gotowy. Może przygotujecie taki w domu?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 649 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Torty Gry Obiad Gry Zupy Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Lody Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Makaron Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gra Deser