Idealny Hot-Dog - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Idealny Hot-Dog (Perfect Hot-Dog) – diabeł tkwi w składnikach. Kupcie wszystko co pojawi się na waszej listy, a później pokrójcie, ugotujcie, poskładajcie i już. Idealny hot-dog gotowy. Może przygotujecie taki w domu?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 473 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Owoce Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Zarabianie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Obiad Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek