Idealny Hot-Dog - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Idealny Hot-Dog (Perfect Hot-Dog) – diabeł tkwi w składnikach. Kupcie wszystko co pojawi się na waszej listy, a później pokrójcie, ugotujcie, poskładajcie i już. Idealny hot-dog gotowy. Może przygotujecie taki w domu?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 577 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Torty Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Kanapki Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Ciastka Gry Bar Gry Warzywa