Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Idealne Śniadanko (Breakfast Decoration) – Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Skomponuj idealny zestaw śniadaniowy, który będzie pyszny i zbilansowany. Idealnie dobrane składniki to siła i energia do działania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 186 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Owoce Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Lody Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Bar Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Makaron Gra Ciasto