Idealne Śniadanko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Idealne Śniadanko (Breakfast Decoration) – Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Skomponuj idealny zestaw śniadaniowy, który będzie pyszny i zbilansowany. Idealnie dobrane składniki to siła i energia do działania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 169 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Torty Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Lody Słodkie Gry Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar