Idealne Śniadanko | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Idealne Śniadanko (Breakfast Decoration) – Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Skomponuj idealny zestaw śniadaniowy, który będzie pyszny i zbilansowany. Idealnie dobrane składniki to siła i energia do działania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 372 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kanapki Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Pizza Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie