Idealne Śniadanko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Idealne Śniadanko (Breakfast Decoration) – Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Skomponuj idealny zestaw śniadaniowy, który będzie pyszny i zbilansowany. Idealnie dobrane składniki to siła i energia do działania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 581 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Zupy Gry Lody Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Ciastka