Idealne Śniadanko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Idealne Śniadanko (Breakfast Decoration) – Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Skomponuj idealny zestaw śniadaniowy, który będzie pyszny i zbilansowany. Idealnie dobrane składniki to siła i energia do działania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 526 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Makaron Gra Deser Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Lody Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zupy