Ice Cream Sundae Rush | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 835 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Torty Gry Pizza Gry Bar Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Lody Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Fast Food Gra Ciasto Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Słodkie Gry