Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1160 razy
Zobacz także:
Gry Lody, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Pizza Gra Deser Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Bar Gry Pieczenie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Lody