Ice Cream Sundae Rush - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 924 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Barbie Gry Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Przepisy Gra Deser Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kanapki Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Kurczak Gry Zupy Gry Obiad Gry Makaron Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Warzywa