Ice Cream Sundae Rush - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Róża Cukrowa to ogólna nazwa Róży Stulistnej (Rosa Centifolia) i Róży Pomarszczonej (Rosa Rugosa), których to płatki idealnie nadają się na konfiturę (dżem różany) wykorzystywaną np. do pączków, ciast i deserów. Zarówno płatki jak i owoce róży cukrowej są cennym i bogatym źródłem witaminy C.
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 663 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Torty Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Gra Deser Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Bar Gra Ciasto Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Ciastka Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Obiad