Ice Cream Sundae Rush - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 809 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Zarabianie Gry Lody Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Hamburgery Gra Deser Gry Torty Barbie Gry Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Owoce Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia