Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 128 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Makaron Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Bar Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Lody Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Kuchnia Włoska Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Przepisy Gry Warzywa