Ice Cream Sundae Rush - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Ice Cream Sundae Rush – wakacyjna praca w kawiarni nie należy do najłatwiejszych. Zamówienia przychodzą coraz szybciej i szybciej, a waszym zadaniem jest nałożenie 2 gałek lodów oraz udekorowanie ich polewą i posypkami. Uda wam się obsłużyć wszystkich klientów?

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.3/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 010 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Obiad Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Kuchnia Gry Zarabianie Barbie Gry Słodkie Gry Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zupy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe