Hungry Sumo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 474 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Ciastka Barbie Gry Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Zupy Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bar Gry Kuchnia Gry Kurczak