Hungry Sumo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 572 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Zupy Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Pieczenie Gra Deser Gry Lody Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Owoce Gry Torty Słodkie Gry Gry Fast Food Gotowanie z Sarą