Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 180 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Lody Barbie Gry Gry Kurczak Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Owoce Gry Obiad Gry Bar Gry Torty Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Ciastka Gra Deser Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą