Hungry Sumo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 942 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Bar Gra Deser Gry Lody Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Zupy Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Zarabianie