Hungry Sumo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 012 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Słodkie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Pizza Barbie Gry Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Kurczak Gry Makaron Gry Lody Gry Hamburgery Gra Deser Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie