Hungry Sumo | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 224 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Lody Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Torty Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Przepisy Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Pieczenie Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Makaron Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Włoska Gry Kurczak