Hungry Sumo - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Hungry Sumo – Widzicie tego pana? To zawodnik sumo. Im więcej zje, tym jest grubszy i większe ma szanse na pokonanie przeciwnika. Klikajcie na niego, gdy nie dotyka przeciwnika, a na pewno urośnie i przejdzie do kolejnej walki w wielkim turnieju sumo.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 829 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Owoce Gry Makaron Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Lody Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Torty Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Kanapki Gra Deser Gry Bar Gry Zarabianie