Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog – określenie „hot dog” wzięło się prawdopodobnie od długiej kiełbaski, którą niegdyś nazywano jamniczkiem. Choć hot dog może mieć różne formy zawsze jest parówka w bułce, do której dodaje się różne sosy, surówki oraz warzywa. Stwórz więc swojego idealnego hot doga!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1096 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pizza Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kanapki Gra Deser Słodkie Gry Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gry Lody Barbie Gry Gry Kurczak Gry Ciastka