Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Dekorowanka – idealny hot dog? To taki z chrupiącą bułką, fajną parówką, ketchupem, musztardą i innymi dodatkami, na które macie ochotę. Przygotuj to dzieło fast-foodowej sztuki kulinarnej przeciągając na środek to co znajdziesz w menu po prawej stronie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 852 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Obiad Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Bar Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Przepisy Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Ciastka