Hot Dog Dekorowanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Dekorowanka – idealny hot dog? To taki z chrupiącą bułką, fajną parówką, ketchupem, musztardą i innymi dodatkami, na które macie ochotę. Przygotuj to dzieło fast-foodowej sztuki kulinarnej przeciągając na środek to co znajdziesz w menu po prawej stronie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 772 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Bar Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Makaron Gry Kurczak Gry Zupy Gra Deser Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Torty