Hot Dog Dekorowanka - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Dekorowanka – idealny hot dog? To taki z chrupiącą bułką, fajną parówką, ketchupem, musztardą i innymi dodatkami, na które macie ochotę. Przygotuj to dzieło fast-foodowej sztuki kulinarnej przeciągając na środek to co znajdziesz w menu po prawej stronie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 601 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Bar Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Lody Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry z Czekoladą