Hot Dog Dekorowanka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Dekorowanka – idealny hot dog? To taki z chrupiącą bułką, fajną parówką, ketchupem, musztardą i innymi dodatkami, na które macie ochotę. Przygotuj to dzieło fast-foodowej sztuki kulinarnej przeciągając na środek to co znajdziesz w menu po prawej stronie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 142 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Pizza Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Warzywa Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Torty Gry Makaron Gry Przepisy Gra Deser Gry Zręcznościowe