Hot Dog Dekorowanka | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Dekorowanka – idealny hot dog? To taki z chrupiącą bułką, fajną parówką, ketchupem, musztardą i innymi dodatkami, na które macie ochotę. Przygotuj to dzieło fast-foodowej sztuki kulinarnej przeciągając na środek to co znajdziesz w menu po prawej stronie. Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 061 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Bar Gry Kuchnia Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gry Obiad Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Owoce Gra Deser Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zupy