Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Bush – Były prezydent USA nie ma pomysłu na swoją dalszą karierę. Szybko wpada jednak na pomysł, żeby zbić interes na hot dogach, dlatego otwiera własną budkę z fast foodem. Pomóż mu przy obsłudze klientów, którzy muszą zostać szybko obsłużeni. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, bo musisz uzbierać określoną kwotę, żeby przejść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 602 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Zupy Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Pizza Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kanapki Gry Makaron Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Owoce Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę