Hot Dog Bush - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Hot Dog Bush – Były prezydent USA nie ma pomysłu na swoją dalszą karierę. Szybko wpada jednak na pomysł, żeby zbić interes na hot dogach, dlatego otwiera własną budkę z fast foodem. Pomóż mu przy obsłudze klientów, którzy muszą zostać szybko obsłużeni. Nie zapomnij o zabraniu pieniędzy, bo musisz uzbierać określoną kwotę, żeby przejść do kolejnego poziomu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 019 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Przepisy Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Ciastka Gra Deser Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Lody Barbie Gry