Hostessa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 4 085 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Owoce Gry Makaron Barbie Gry Gry Ciastka Gry Zrób Sałatkę Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Bar Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Torty Gry Obiad Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie