Hostessa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 424 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gra Deser Gry Torty Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zupy Gry Bar Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Owoce Gry Kanapki Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Fast Food