Hostessa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 666 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gra Deser Gry Pizza Gry Fast Food Gry Zupy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Owoce Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Obiad Gra Ciasto Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gry Warzywa Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Zarabianie Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek