Hostessa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 348 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gra Ciasto Gry Zupy Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Lody Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Bar Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Owoce Gry Hamburgery