Hostessa - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 3 910 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bar Gry Obiad Gra Deser Gry Torty Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie