Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 471 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Lody Gry Makaron Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Fast Food Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Owoce Gra Ciasto Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Hamburgery