Hostessa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 757 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kurczak Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Kanapki Barbie Gry Gry Lody Gry Warzywa Gry Owoce Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Zarabianie