Hostessa | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 837 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Barbie Gry Gry Warzywa Słodkie Gry Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Fast Food Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Lody Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kurczak Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Pizza Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę