Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Migdały (owoce, a dokładniej pestki owoców Migdałowca Pospolitego) mają wysoką zawartość wapnia, który odpowiada za kości i zęby. Pestki migdałowe (takie ze sklepu) są dość twarde, dlatego dobrze jest sobie je wcześniej namoczyć w wodzie wtedy łatwo obierają się ze brązowej skórki i smakują jak świeże prosto z drzewa. Z migdałów wyrabia się między innymi Marcepan.
Trwa ładowanie gry...

Hostessa (Server Dash) – kiedy klient podejdzie do Twojego mini baru, kliknij na niego i zobacz czego potrzebuje. Na początku standardowa potrzeba to posprzątanie zmiotką i podanie wody, potem talerz. Musisz bardzo sprawnie i szybko obsługiwać gości, ponieważ jest ich wielu i szybko się niecierpliwią.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2381 razy
Zobacz także:
Gry Restauracja, , , ,

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Barbie Gry Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gra Deser Gry Kuchnia Gry Torty Gry Owoce Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą