Herbatka z Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka z Toto – dziś to właśnie Ciebie Toto zaprasza do siebie na herbatkę. Toto jest już przy stole razem ze swoimi znajomymi. Twoim zadaniem jest podawać im ze stołu to czego potrzebują. Jeśli pojawi się przy ich głowach ikonka z kostką cukru, czym prędzej podaj im cukier. Pamiętaj, aby byli zadowoleni, dzięki temu z łatwością przejdziesz kolejne poziomy gry! Możesz pauzować grę!

Sterowanie – wszystkie czynności wykonujemy przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 9 228 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Torty Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Pieczenie Gra Deser Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Obiad Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Warzywa Barbie Gry Gry Fast Food Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia