Herbatka z Toto - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Herbatka z Toto – dziś to właśnie Ciebie Toto zaprasza do siebie na herbatkę. Toto jest już przy stole razem ze swoimi znajomymi. Twoim zadaniem jest podawać im ze stołu to czego potrzebują. Jeśli pojawi się przy ich głowach ikonka z kostką cukru, czym prędzej podaj im cukier. Pamiętaj, aby byli zadowoleni, dzięki temu z łatwością przejdziesz kolejne poziomy gry! Możesz pauzować grę!

Sterowanie – wszystkie czynności wykonujemy przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 8 972 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Bar Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Zupy Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Lody Gry Kurczak Gry Obiad Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Owoce