Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Herbatka z Toto – dziś to właśnie Ciebie Toto zaprasza do siebie na herbatkę. Toto jest już przy stole razem ze swoimi znajomymi. Twoim zadaniem jest podawać im ze stołu to czego potrzebują. Jeśli pojawi się przy ich głowach ikonka z kostką cukru, czym prędzej podaj im cukier. Pamiętaj, aby byli zadowoleni, dzięki temu z łatwością przejdziesz kolejne poziomy gry! Możesz pauzować grę!

Sterowanie – wszystkie czynności wykonujemy przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 17)
Grano już: 8 509 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Włoska Gry Warzywa Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Bar Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Obiad Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser