Herbatka Wiedźmy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Czarne Oliwki to są te same oliwki co Zielone z tym że oliwki czarne zbierane są później. Oliwki zielone, czarne czy fioletowoczarne są oczywiście jadalne i najczęściej wykorzystuje się je do przygotowania przeróżnych potraw. Jednak najważniejszym zastosowaniem oliwek jest (jak wskazuje ich nazwa) otrzymywanie oliwy - Oliwa z oliwek.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka Wiedźmy – odwiedź wiedźmę w jej niezbyt przytulnej chatce i przyrządź herbatkę, która wygląda jak bagnista herbatka dla wroga. Wybierz kształt naczynia, jego kolor, kolor naparu oraz super dodatki, które sprawią, że napój ten będzie wyglądał zachęcająco. Klikaj na ikonki po prawej stronie ekranu i wybieraj elementy klikając w obszary, które pojawią się na dole ekranu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 7 142 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Kanapki Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Obiad Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Kurczak Gry Owoce Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek