Herbatka Wiedźmy - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka Wiedźmy – odwiedź wiedźmę w jej niezbyt przytulnej chatce i przyrządź herbatkę, która wygląda jak bagnista herbatka dla wroga. Wybierz kształt naczynia, jego kolor, kolor naparu oraz super dodatki, które sprawią, że napój ten będzie wyglądał zachęcająco. Klikaj na ikonki po prawej stronie ekranu i wybieraj elementy klikając w obszary, które pojawią się na dole ekranu.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.6/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 7 621 razy

Inne gry w kategorii: Gry Napoje

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Zupy Gry Makaron Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Bar Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gotowanie z Sarą