Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeśli chcesz się pozbyć skórki z pomidora: natnij górę pomidorka w krzyżyk, potem zanurz we wrzątku na ok. 1-2 min, a następnie zanurz na chwilkę w zimnej wodzie. Skórkę wystarczy pociągnąć od miejsca nacięcia. Z tą metodą żadna skórka na pomidorze nie ma szans.:)
Trwa ładowanie gry...

Herbatka u Madison (Baby Madison Tea Party) – Madison jest bardzo podekscytowana, bo urządza spotkanie przy herbatce dla przyjaciół. Oczywiście czeka ją dużo przygotowań i pracy, ale razem z Wami pójdzie jej to sprawnie i przyjemnie. To będzie uroczy  podwieczorek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 494 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Bar Gry Fast Food Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Lody Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Torty Gry Kanapki