Herbatka u Madison - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka u Madison (Baby Madison Tea Party) – Madison jest bardzo podekscytowana, bo urządza spotkanie przy herbatce dla przyjaciół. Oczywiście czeka ją dużo przygotowań i pracy, ale razem z Wami pójdzie jej to sprawnie i przyjemnie. To będzie uroczy  podwieczorek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 022 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Makaron Gry Bar Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Zupy Barbie Gry Gry Kurczak Gra Deser Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Ciastka Gry Lody Gry Owoce Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Torty Gry Kuchnia Gry Dekorowanki