Herbatka u Madison - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka u Madison (Baby Madison Tea Party) – Madison jest bardzo podekscytowana, bo urządza spotkanie przy herbatce dla przyjaciół. Oczywiście czeka ją dużo przygotowań i pracy, ale razem z Wami pójdzie jej to sprawnie i przyjemnie. To będzie uroczy  podwieczorek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 402 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Obiad Gry Warzywa Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Torty Gry Ciastka Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Gry Lody Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Makaron