Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Herbatka u Madison (Baby Madison Tea Party) – Madison jest bardzo podekscytowana, bo urządza spotkanie przy herbatce dla przyjaciół. Oczywiście czeka ją dużo przygotowań i pracy, ale razem z Wami pójdzie jej to sprawnie i przyjemnie. To będzie uroczy  podwieczorek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 182 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Torty Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Pizza Gry Lody Gry Bar Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Śniadanie Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Słodkie Gry