Herbatka u Madison | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka u Madison (Baby Madison Tea Party) – Madison jest bardzo podekscytowana, bo urządza spotkanie przy herbatce dla przyjaciół. Oczywiście czeka ją dużo przygotowań i pracy, ale razem z Wami pójdzie jej to sprawnie i przyjemnie. To będzie uroczy  podwieczorek.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 351 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Barbie Gry Gry Fast Food Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gra Deser Słodkie Gry Gry Obiad Gry Kurczak Gry Lody Gry Torty Gry Bar Gra Ciasto Gry Makaron Gry Warzywa Gry Pizza Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Przepisy