Herbatka Dla Trzech - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Herbatka Dla Trzech – zaprosiłaś do siebie dwie koleżanki i nie wiesz jak udekorować stół? Nie ma problemu, już teraz możesz poćwiczyć i wybrać najlepsze ustawienie filiżanek, dzbanka z herbatą, ale również wazonu, ciasteczek czy dodatkowych napojów. Na samym początku wybierasz również kapelusz i okulary. Miłej zabawy!
A jeśli masz ochotę na herbatkę w innym towarzystwie to zapraszam na Herbatkę z Toto.

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.6/10 (liczba ocen: 13)
Grano już: 6 398 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Bar Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Ciastka Słodkie Gry Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą