Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Hello Kitty Truskawkowe Cudo – upiecz pyszne ciasto z Hello Kitty. Będzie to sernik, ale z nutą truskawek, które kompletnie odmienią oblicze sernika jaki znasz. Pomocna dłoń będzie wskazywała na produkty, których należy użyć w danym momencie. Powodzenia!

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 5.9/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4124 razy
Zobacz także:
Gry Pieczenie Ciast, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Lody Gry Obiad Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Pizza Gry Ciastka Gry Makaron Gra Deser Słodkie Gry Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Bar