Hello Kitty Czas na Babeczki | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Hello Kitty Czas na Babeczki – poznaj przepis na pyszne babeczki, które możesz udekorować w swoim stylu. Może będą to właśnie babeczki Hello Kitty? Wykonuj czynności wskazane przez pomocną dłoń, a zrobisz babeczki całkiem sama.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.2/10 (liczba ocen: 16)
Grano już: 5 021 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Bar Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Zupy Gry Fast Food Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Makaron Gry Kanapki Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gra Deser