Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Hazel Gotuje (Baby Hazel Cooking Time) – czas na gotowanie z małą Hazel! Jej mama właśnie wyszła z domu, a dziewczynka jest głodna. Możecie pomóc w przygotowaniu ulubionych przekąsek? Najpierw wyskoczcie do sklepu po niezbędne składniki i kuchenne narzędzia, a później w kuchni weźcie się za pieczenie małych zapiekanek.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 885 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Fast Food Gry Makaron Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Bar Gry Kurczak Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Owoce Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Obiad Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zupy