Hazel Gotuje | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Hazel Gotuje (Baby Hazel Cooking Time) – czas na gotowanie z małą Hazel! Jej mama właśnie wyszła z domu, a dziewczynka jest głodna. Możecie pomóc w przygotowaniu ulubionych przekąsek? Najpierw wyskoczcie do sklepu po niezbędne składniki i kuchenne narzędzia, a później w kuchni weźcie się za pieczenie małych zapiekanek.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.5/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 1 368 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Ciastka Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Makaron Gry Zrób To Sam