Happy Birthday - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Happy Birthday – Twoje zadanie to udekorować tort z okazji 16-tych urodzin. Ten tort to prawdziwa wieża słodkości. Ma wiele poziomów, a dodatki wydają się nie mieć końca. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia, więc pokaż na co Cię stać! Klikaj na poszczególne warstwy biszkoptów, a następnie wybierz każdemu z nich odpowiedni kolor. Potem klikaj na ikonki z dodatkami do tortu znajdujące się po prawej stronie. Udanych dekoracji!

Sterowanie – klikamy myszką i przeciągamy dodatki na tort.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 3 387 razy

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Fast Food Gry Obiad Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Torty Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Ciastka Gra Ciasto Gry Śniadanie Barbie Gry