Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Hamburger – idealny hamburger to taki, którego przygotujecie sami. W tej grze macie właśnie okazję dobrać ulubione składniki hamburgera (bułkę, mięso, warzywa) oraz dodatki na talerz.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 144 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Pizza Gry Bar Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Owoce Słodkie Gry Gry Obiad Gry Przepisy Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Hamburgery