Hamburger na Szybko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Hamburger na Szybko – babcia jest czadowym szefem kuchni i świetnie radzi sobie w kuchni przygotowując nie tylko tradycyjne potrawy, ale również te nowoczesne, szybkie dania. Podążaj za jej wskazówkami, a dowiesz się o wszystkich potrzebnych składnikach oraz ilościach. Na zielonym tle na ścianie u góry ekranu gry widzimy obrazki rzeczy, których trzeba akurat użyć oraz dodatkowo te rzeczy podświetlają się na żółto w kuchni, aby łatwiej można było je znaleźć. Kiedy zlokalizujesz już daną rzecz, kliknij na nią i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij na palnik. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 7 415 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Makaron Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Zupy Gry Lody Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Gry Owoce Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Dekorowanki Gra Deser Gra Ciasto