Hamburger na Szybko - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Hamburger na Szybko – babcia jest czadowym szefem kuchni i świetnie radzi sobie w kuchni przygotowując nie tylko tradycyjne potrawy, ale również te nowoczesne, szybkie dania. Podążaj za jej wskazówkami, a dowiesz się o wszystkich potrzebnych składnikach oraz ilościach. Na zielonym tle na ścianie u góry ekranu gry widzimy obrazki rzeczy, których trzeba akurat użyć oraz dodatkowo te rzeczy podświetlają się na żółto w kuchni, aby łatwiej można było je znaleźć. Kiedy zlokalizujesz już daną rzecz, kliknij na nią i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnij na palnik. Powodzenia i smacznego!

Sterowanie – klikaj i przeciągaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 6.7/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 7 073 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Torty Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zupy Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry Owoce Gry Fast Food Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Warzywa