Halloweenowe Lody - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Halloweenowe Lody – przygotuj loda specjalnie na Święto Halloween! Po prawej stronie ekranu gry widzimy różne kategorie jak: ice cream, sprinkles… Po kliknięciu na każdy z napisów, pojawią się obrazki z różnymi rodzajami lodów, czy posypek. Wybierzcie najstraszniejszą wersję halloweenowego loda. A może sami przygotujecie taki deser dla znajomych z okazji Halloween? Byłaby to fajna niespodzianka:)

Sterowanie – klikaj myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 7 120 razy

Inne gry w kategorii: Gry Lody

Tagos:)

Gry Owoce Gry Pieczenie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Deser Gry Warzywa Barbie Gry Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Ciastka Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Bar Gry Kuchnia