Halloweenowe Ciasto Dyniowe - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Halloweenowe Ciasto Dyniowe – poznaj przepis na ciasto dyniowe, które idealnie nadaje się na Halloween, po pierwsze mamy co zrobić z środkiem dyni, który wydrążyliśmy i będzie coś pysznego dla znajomych. Proces powstawania ciasta widzimy od samego początku. Rączka pokazuje nam co powinniśmy złapać i przeciągnąć do dużej miski. Udanego wypieku!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 19)
Grano już: 8 608 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Przepisy Gry Zupy Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Ciastka Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Owoce Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Warzywa Gry Torty Gry Kurczak Gry Lody Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Bar Gra Deser Gry z Czekoladą