Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Halloweenowe Ciasto Dyniowe – poznaj przepis na ciasto dyniowe, które idealnie nadaje się na Halloween, po pierwsze mamy co zrobić z środkiem dyni, który wydrążyliśmy i będzie coś pysznego dla znajomych. Proces powstawania ciasta widzimy od samego początku. Rączka pokazuje nam co powinniśmy złapać i przeciągnąć do dużej miski. Udanego wypieku!

Sterowanie – klikaj myszką i przeciągaj.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.7/10 (liczba ocen: 18)
Grano już: 7 371 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pieczenie Ciast

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Pizza Gry Warzywa Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Bar Gra Deser Gry Torty Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Owoce Słodkie Gry Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Kanapki Gry Zrób To Sam Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia