Halloween Cake - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Halloween Cake – BOO! Jeśli się nie boicie, udekorujcie halloweenowy tort. Każdy z trzech poziomów możecie dowolnie zmieniać i tylko od was zależy czy będzie to normalny tort, czy całkiem straszny. Do wyboru macie naprawdę mnóstwo ozdób, więc weźcie się do tworzenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 2 218 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bar Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kurczak Gry Owoce Gry Torty Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę