Halloween Cake | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Restauracje McDonald’s słyną z hamburgerów, cheeseburgerów i innych burgerów:) czyli kanapek, których podstawowy składnik stanowi mięsny kotlet. Tymczasem w Indiach z powodów religijnych powstaje bezmięsny McDonald's, w którego ofercie nie znajdziemy typowych mięsnych hamburgerów, a odpowiadające im wegetariańskie (zapewne smaczne i zdrowe) substytuty.
Trwa ładowanie gry...

Halloween Cake – BOO! Jeśli się nie boicie, udekorujcie halloweenowy tort. Każdy z trzech poziomów możecie dowolnie zmieniać i tylko od was zależy czy będzie to normalny tort, czy całkiem straszny. Do wyboru macie naprawdę mnóstwo ozdób, więc weźcie się do tworzenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 615 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gry Bar Gry Pizza Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kurczak Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Deser Gry Hamburgery Gry Kanapki Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Owoce