Halloween Cake | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Halloween Cake – BOO! Jeśli się nie boicie, udekorujcie halloweenowy tort. Każdy z trzech poziomów możecie dowolnie zmieniać i tylko od was zależy czy będzie to normalny tort, czy całkiem straszny. Do wyboru macie naprawdę mnóstwo ozdób, więc weźcie się do tworzenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1 490 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Torty Gra Ciasto Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Lody Barbie Gry Gry Fast Food Gra Deser Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Makaron