Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Halloween Cake – BOO! Jeśli się nie boicie, udekorujcie halloweenowy tort. Każdy z trzech poziomów możecie dowolnie zmieniać i tylko od was zależy czy będzie to normalny tort, czy całkiem straszny. Do wyboru macie naprawdę mnóstwo ozdób, więc weźcie się do tworzenia.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 2.0/10 (liczba ocen: 1)
Grano już: 1086 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Ciastka Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Fast Food Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Bar Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Kuchnia Gry Kurczak Gra Deser Gry Kanapki