Gulasz z Drobiu - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Gulasz z Drobiu (Chicken Stew) – Mięso drobiowe ma wielu zwolenników. Pieczone, duszone, smażone, na parze. W każdej wersji znajdzie amatorów. A co z gulaszem? Nasz na pewno przypadnie Wam do gustu. Jest aromatyczny i pełen różnorodnych i zdrowych składników. Jakich? To tajemnica, którą odkryjemy przed tymi, którzy wejdą do naszej gry i poświęcą chwilę na poznanie tajników kuchni. Pokierujemy ich przez wszystkie etapy przygotowania pysznego, obiadowego dania.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 2 126 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gra Deser Gry Makaron Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Fast Food Gry Lody