Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Tuńczyk – klikaj na produkty wskazane przez żółtą strzałkę. Zobacz jak powstanie pyszne i wytworne danie z grillowanym tuńczykiem w roli głównej.

Sterowanie – przy pomocy myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 4)
Grano już: 1927 razy
Zobacz także:
Gry Gotowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Bar Gry Makaron Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Owoce Gry Przepisy Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Obiad Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Lody Gry Zręcznościowe