Grillowany Ser | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Ser – zrób pyszne kanapeczki z serem w roli głównej. Wszystko zostanie zgrillowane, a więc będzie miało charakterystyczny smaczek, a ser w wydaniu grillowanym jest chyba najlepszy na świecie. W tej grze do wykonania masz wiele zadań, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz. Klikaj i przeciągaj myszką wzdłuż przecięć, aby kroić produkty. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 492 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gra Deser Barbie Gry Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Makaron Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Bar Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Kanapki Gry z Czekoladą Gry Obiad