Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Ser – zrób pyszne kanapeczki z serem w roli głównej. Wszystko zostanie zgrillowane, a więc będzie miało charakterystyczny smaczek, a ser w wydaniu grillowanym jest chyba najlepszy na świecie. W tej grze do wykonania masz wiele zadań, im szybciej je wykonasz tym więcej punktów zdobędziesz. Klikaj i przeciągaj myszką wzdłuż przecięć, aby kroić produkty. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 10)
Grano już: 4 250 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Owoce Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Bar Słodkie Gry Gry Lody Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gra Deser Gry Fast Food Gry Kuchnia Barbie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty