Grillowany Łosoś - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Łosoś – mały dinozaur właśnie się wykluł z jaja i jest bardzo głodny. Mama dinozaur chce przygotować mu grillowanego łososia. Pomóż jej to zrobić. Wybierz odpowiednie składniki w dinomarkecie i bierz się za grillowanie. Powodzenia!

Sterowanie – klikamy myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.8/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 4 145 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Lody Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Bar Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Kanapki Barbie Gry Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Makaron Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Obiad