Grillowany Kurczak Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Kurczak Sary – Sara zaprasza na lekcję grillowania. Kurczak delikatnie zgrillowany może być super dodatkiem do kanapki. Taka pożywna dawka białka sprawi, że będziemy syci na długi czas. Rozpocznij lekcje z Sarą lub od razu przejdź do egzaminu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry i baw się!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 7 749 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Fast Food Gry Śniadanie Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Gry Kanapki Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Bar Gra Ciasto Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Obiad Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Kurczak Barbie Gry Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Kuchnia