Grillowany Kurczak Sary | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Kurczak Sary – Sara zaprasza na lekcję grillowania. Kurczak delikatnie zgrillowany może być super dodatkiem do kanapki. Taka pożywna dawka białka sprawi, że będziemy syci na długi czas. Rozpocznij lekcje z Sarą lub od razu przejdź do egzaminu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry i baw się!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.3/10 (liczba ocen: 31)
Grano już: 6 942 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Barbie Gry Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Hamburgery Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Pieczenie Gra Deser Gry Zupy Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Śniadanie Słodkie Gry