Grillowany Kurczak Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Kurczak Sary – Sara zaprasza na lekcję grillowania. Kurczak delikatnie zgrillowany może być super dodatkiem do kanapki. Taka pożywna dawka białka sprawi, że będziemy syci na długi czas. Rozpocznij lekcje z Sarą lub od razu przejdź do egzaminu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry i baw się!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 8 202 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Lody Gry Bar Gry Ciastka Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Torty Gry Obiad Gry Pieczenie Barbie Gry Gra Deser Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki