Grillowany Kurczak Sary - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Grillowany Kurczak Sary – Sara zaprasza na lekcję grillowania. Kurczak delikatnie zgrillowany może być super dodatkiem do kanapki. Taka pożywna dawka białka sprawi, że będziemy syci na długi czas. Rozpocznij lekcje z Sarą lub od razu przejdź do egzaminu. Wykonuj instrukcje pojawiające się na ekranie gry i baw się!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 7.5/10 (liczba ocen: 33)
Grano już: 7 852 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bar Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Owoce Gry Ciastka Gry Torty Gry Obiad Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zupy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Bożonarodzeniowe