Grillowana Ryba z Cytrynowym Masłem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Ryba z Cytrynowym Masłem (Delicious Grilled Fish) – grillowana ryba to smaczny i szybki w wykonaniu przysmak. Idealnie będzie komponować się z cytrynowym masełkiem (przepis na nie znajdziecie również w tej grze). Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 287 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Pizza Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Lody Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Zarabianie Gra Deser Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Obiad Gry Torty