Grillowana Ryba z Cytrynowym Masłem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Ryba z Cytrynowym Masłem (Delicious Grilled Fish) – grillowana ryba to smaczny i szybki w wykonaniu przysmak. Idealnie będzie komponować się z cytrynowym masełkiem (przepis na nie znajdziecie również w tej grze). Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 991 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pizza Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gra Deser Gry Bar Gry Torty Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gra Ciasto Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Przepisy Gry Owoce Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Lody Gry Makaron