Grillowana Ryba z Cytrynowym Masłem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Ryba z Cytrynowym Masłem (Delicious Grilled Fish) – grillowana ryba to smaczny i szybki w wykonaniu przysmak. Idealnie będzie komponować się z cytrynowym masełkiem (przepis na nie znajdziecie również w tej grze). Smacznego!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 547 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Makaron Słodkie Gry Gry Torty Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Warzywa Gry Bar Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kurczak Gry Lody Gry Hamburgery Gry Fast Food Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie