Grillowana Kanapka z Kurczakiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Nie ma to jak aromatyczna kanapka z kurczakiem, którą można dodatkowo podpiec na grillu lub patelni. Uzyska w ten sposób fajną, chrupiącą skórkę i stanie się jeszcze smaczniejsza. W tej grze zobaczycie jak przygotować taki przysmak, dzięki czemu później możecie zrobić go w domu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 503 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Makaron Gry Zupy Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Torty Gra Deser