Grillowana Kanapka z Kurczakiem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Nie ma to jak aromatyczna kanapka z kurczakiem, którą można dodatkowo podpiec na grillu lub patelni. Uzyska w ten sposób fajną, chrupiącą skórkę i stanie się jeszcze smaczniejsza. W tej grze zobaczycie jak przygotować taki przysmak, dzięki czemu później możecie zrobić go w domu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 8.8/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 2 870 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Bar Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Lody Gry Kurczak Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Torty Gry Fast Food Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Pizza Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek