Grillowana Kanapka z Kurczakiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Kanapka z Kurczakiem – Nie ma to jak aromatyczna kanapka z kurczakiem, którą można dodatkowo podpiec na grillu lub patelni. Uzyska w ten sposób fajną, chrupiącą skórkę i stanie się jeszcze smaczniejsza. W tej grze zobaczycie jak przygotować taki przysmak, dzięki czemu później możecie zrobić go w domu.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.4/10 (liczba ocen: 11)
Grano już: 4 410 razy

Inne gry w kategorii: Gry Gotowanie

Tagos:)

Gry Zupy Gry Torty Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Obiad Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Bar Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Makaron Gry Ciastka Gry Zarabianie