Grillowana Bruschetta z Kurczakiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Ryż stanowi podstawę wyżywienia 1/3 ludności świata. Głównymi producentami i konsumentami ryżu są Chiny i Indie. W sklepach i marketach możemy znaleźć ryż biały i ryż brązowy. Biały ryż uzyskuje się poprzez usunięcie zewnętrznej warstwy ziarna. Ryż biały przygotowuje się krócej, zaś ryż brązowy jest bogatszy w witaminy i minerały. Ogólnie warto jeść ryż! W końcu miliony Chińczyków nie mogą się mylić:).
Trwa ładowanie gry...

Grillowana Bruschetta z Kurczakiem – zobacz jak łatwo zrobić włoskie grzanki z dużą ilością zdrowych dodatków. Pożywne śniadanko w kilka chwil. Pomocna dłoń wskaże Ci jakie czynności należy wykonać w danym momencie. Powodzenia!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.2/10 (liczba ocen: 6)
Grano już: 3 867 razy

Inne gry w kategorii: Gry Restauracja

Tagos:)

Gry Owoce Gry Przepisy Gry Kanapki Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gra Deser Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Obiad Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kuchnia Gry Zupy