Grill z Cielęciną - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jeden pączek to 250 do 400 kcal (kilokalorii), czyli mniej więcej tyle samo co 100 gram żółtego sera pełnotłustego czy 100-gramowy kotlet schabowy przy czym np. 100 g mandarynek to jedynie 22 kilokalorie. Aby "spalić" zjedzonego pączka potrzebujemy 13 minut szybkiego biegu lub wchodzenia po schodach lub 28 minut pływania albo... 10 godzin siedzenia na kanapie.:)
Trwa ładowanie gry...

Grill z Cielęciną (BBQ with Veal Tomato) – W piękny słoneczny dzień, a do tego w dzień wolny od pracy kusi obiad na świeżym powietrzu. Wyciągamy więc grille ogrodowe i inne niezbędne akcesoria i szukamy pomysłu na danie. Cielęcina w pomidorach? Bardzo dobry pomysł. Poznajcie tajniki i techniki grillowania mięska. Zobaczcie z czym podawać. Oczywiście w tej grze bierzecie czynny udział w grillowaniu więc zabierajmy się do pracy i do zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 747 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Torty Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Fast Food Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Makaron Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Deser Słodkie Gry Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Bar Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Przepisy Gotowanie z Sarą