Grill z Cielęciną - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Gry z gotowaniem mogą bawić, zapewniać doskonałą rozrywkę, ale i uczyć? Dzięki grom z gotowaniem dzieci poznają kuchenne przyprawy i sprzęty, kuchnie tradycyjne, kuchnie świata i przysmaki. Często bardzo dobrze opracowane i interaktywne przepisy powodują, że pozornie skomplikowana potrawa, którą chcieliśmy przyrządzić w prawdziwej kuchni, staje się dużo prostsza.
Trwa ładowanie gry...

Grill z Cielęciną (BBQ with Veal Tomato) – W piękny słoneczny dzień, a do tego w dzień wolny od pracy kusi obiad na świeżym powietrzu. Wyciągamy więc grille ogrodowe i inne niezbędne akcesoria i szukamy pomysłu na danie. Cielęcina w pomidorach? Bardzo dobry pomysł. Poznajcie tajniki i techniki grillowania mięska. Zobaczcie z czym podawać. Oczywiście w tej grze bierzecie czynny udział w grillowaniu więc zabierajmy się do pracy i do zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 863 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gry Torty Gra Deser Gra Ciasto Gry Bar Gry Hamburgery Gry Ciastka Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Makaron Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Lody Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gry Przepisy