Grill z Cielęciną - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
W łatwy sposób można odróżnić jajo ugotowane od surowego? Wystarczy nimi zakręcić: ugotowane jajo będzie się szybko kręcić, zaś surowe dużo wolniej.
Trwa ładowanie gry...

Grill z Cielęciną (BBQ with Veal Tomato) – W piękny słoneczny dzień, a do tego w dzień wolny od pracy kusi obiad na świeżym powietrzu. Wyciągamy więc grille ogrodowe i inne niezbędne akcesoria i szukamy pomysłu na danie. Cielęcina w pomidorach? Bardzo dobry pomysł. Poznajcie tajniki i techniki grillowania mięska. Zobaczcie z czym podawać. Oczywiście w tej grze bierzecie czynny udział w grillowaniu więc zabierajmy się do pracy i do zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 2)
Grano już: 968 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zupy Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Obiad Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Hamburgery Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Torty