Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Grill z Cielęciną (BBQ with Veal Tomato) – W piękny słoneczny dzień, a do tego w dzień wolny od pracy kusi obiad na świeżym powietrzu. Wyciągamy więc grille ogrodowe i inne niezbędne akcesoria i szukamy pomysłu na danie. Cielęcina w pomidorach? Bardzo dobry pomysł. Poznajcie tajniki i techniki grillowania mięska. Zobaczcie z czym podawać. Oczywiście w tej grze bierzecie czynny udział w grillowaniu więc zabierajmy się do pracy i do zabawy.

Sterowanie – przy pomocy myszki

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 184 razy
Zobacz także:
Gry Jedzenie,

Inne gry w kategorii: Gry Jedzenie

Tagos:)

Gra Ciasto Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Kanapki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bar Gry Śniadanie Gry Ciastka