Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Restauracja

Tu będziemy mogli wykazać się w pracy w restauracji, barze szybkiej obsługi lub innym lokalu w którym będziemy obsługiwać gości. Nasza praca zazwyczaj polega na zapraszaniu klientów do stolika, zbieraniu zamówień, realizacji zamówień i podaniu dań, a następnie posprzątaniu i przyjęciu zapłaty. Powstało wiele odmian gier typu Restauracja z różnymi bohaterami w rolach głównych, od bohaterów filmowych i bajkowych, po zwierzątka taki jak pingwinki, pszczółki czy małpki... Jedno jest pewne w każdym z tych miejsc czujemy się jak w prawdziwej restauracji. Zapraszamy! Już Otwarte!



Tagos:)

Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Pizza Barbie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Lody Gry Warzywa Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Bar Gry Przepisy Gry Śniadanie Gra Deser Gry Makaron Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Zręcznościowe