Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Restauracja

Tu będziemy mogli wykazać się w pracy w restauracji, barze szybkiej obsługi lub innym lokalu w którym będziemy obsługiwać gości. Nasza praca zazwyczaj polega na zapraszaniu klientów do stolika, zbieraniu zamówień, realizacji zamówień i podaniu dań, a następnie posprzątaniu i przyjęciu zapłaty. Powstało wiele odmian gier typu Restauracja z różnymi bohaterami w rolach głównych, od bohaterów filmowych i bajkowych, po zwierzątka taki jak pingwinki, pszczółki czy małpki... Jedno jest pewne w każdym z tych miejsc czujemy się jak w prawdziwej restauracji. Zapraszamy! Już Otwarte!Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Makaron Gry Kanapki Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Bar Gry Kuchnia Włoska Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Fast Food Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Zręcznościowe Barbie Gry Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Owoce