Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Restauracja

Tu będziemy mogli wykazać się w pracy w restauracji, barze szybkiej obsługi lub innym lokalu w którym będziemy obsługiwać gości. Nasza praca zazwyczaj polega na zapraszaniu klientów do stolika, zbieraniu zamówień, realizacji zamówień i podaniu dań, a następnie posprzątaniu i przyjęciu zapłaty. Powstało wiele odmian gier typu Restauracja z różnymi bohaterami w rolach głównych, od bohaterów filmowych i bajkowych, po zwierzątka taki jak pingwinki, pszczółki czy małpki... Jedno jest pewne w każdym z tych miejsc czujemy się jak w prawdziwej restauracji. Zapraszamy! Już Otwarte!Tagos:)

Gry Makaron Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Lody Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Ciastka Gry Kanapki Barbie Gry Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Obiad Gry Fast Food