Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Owoce Gry Lody Słodkie Gry Gry Zupy Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Barbie Gry Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Śniadanie