Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Owoce Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Torty Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Obiad Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Warzywa Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę