Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Przepisy Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Torty Gry Owoce Gra Ciasto Barbie Gry Gry Pizza Słodkie Gry Gra Deser Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Bar Gry Zręcznościowe