Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Koktajl Bar Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Zupy Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Obiad Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Lody Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Makaron Gry Owoce Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Bar Gry Torty Gry Hamburgery Barbie Gry