Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gra Ciasto Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Ciastka Gry Makaron Gry Bar Gry Torty Barbie Gry Gry Pizza Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Obiad Gry Kurczak