Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Barbie Gry Gry Przepisy Gry Pizza Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Lody Gra Ciasto Gry Zarabianie Gra Deser Gry Owoce Gry Bar