Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Ciastka Gry Kuchnia Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Przepisy Gry z Czekoladą Barbie Gry Gry Bar Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Owoce Gry Torty Gry Śniadanie Gra Deser Słodkie Gry Gry Lody Gry Zrób To Sam