Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gra Deser Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Pizza Gry Zarabianie Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Hamburgery Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Warzywa Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Śniadanie