Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Pizza Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gra Ciasto Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry Przepisy Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gra Deser Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Lody Gry Owoce Gry Torty Gry Zarabianie Gry Kurczak Gry Zupy