Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gra Deser Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Zupy Barbie Gry Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Kurczak Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Bar Gry Owoce Gry Przepisy Gry Bożonarodzeniowe Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Torty