Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Słodkie Gry Gry Koktajl Bar Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Barbie Gry Gra Ciasto Gry Kuchnia Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Śniadanie Gry Bar Gry Lody Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Warzywa