Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Warzywa Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Zabawy dla Dziewczynek Gry Ciastka Gry Obiad Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gra Deser Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Zupy Gry Torty Barbie Gry Gry Przepisy Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Słodkie Gry Gry Owoce Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kanapki