Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Kurczak Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Gry Torty Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Obiad Gry Lody Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Owoce Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gra Deser Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Zarabianie Gry Pizza Gry Makaron