Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Owoce Gry Kanapki Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bar Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Warzywa Gry Makaron Barbie Gry Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Obiad Gry Lody Gry Zupy Gry Zręcznościowe