Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pizza

Zapewne każdy przynajmniej raz w życiu jadł naprawdę pyszną pizzę. A co powiecie aby taką właśnie pizzę przygotować wirtualnie? Nie da się jej co prawda zjeść, ale sam jej wygląd może nas skusić do zrobienia takiej pizzy razem z mamą lub kimś starszym we własnej kuchni. Takie wirtualne przygotowanie pizzy w grach może nas zainspirować co do wyboru prawdziwej pizzy i pomóc nam w doborze składników czy grubości ciasta. Pizza prawdziwa jest smakowita, pizza wirtualna wygląda pysznie, zaś wykonanie każdej z nich zapewne dostarczy nam wiele radości. Miłej Zabawy i Smacznego!Tagos:)

Gry Zręcznościowe Gry Pizza Słodkie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Obiad Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Przepisy Gry Hamburgery Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gry Warzywa Gry Lody Gry Bar Gotowanie z Sarą