Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Barbie Gry Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Zupy Gry Bar Gry Warzywa Gry Koktajl Bar Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gra Deser Gry Kurczak Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Gry Obiad