Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Tagos:)

Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Bar Gry Pizza Gry Hamburgery Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Torty Gry Fast Food Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Zarabianie Gry Lody Gry Makaron Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Warzywa