Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Owoce Gry Przepisy Gry Obiad Gry Pieczenie Gry Zupy Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Kurczak Gotowanie z Sarą Gry Pizza Gra Ciasto Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Kuchnia Gry Fast Food Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Gry Hamburgery Gry Zarabianie Gry Torty