Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gra Ciasto Barbie Gry Gry Bar Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Makaron Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Obiad Gry Zupy Gra Deser Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Torty Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Koktajl Bar Słodkie Gry Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek