Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Gra Deser Gry Torty Gry Warzywa Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Kanapki Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Zarabianie