Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Tagos:)

Gry Kurczak Gry Warzywa Gry Owoce Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Deser Gry Makaron Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zrób To Sam Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Gry Torty Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia Gry Bar Gry Dekorowanki Gry Pizza Gry Lody Gry Śniadanie