Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Obiad Gry Bożonarodzeniowe Gry Zarabianie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Kanapki Gry Zupy Gry Kurczak Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Bar Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Hamburgery Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Warzywa Gra Deser Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Makaron