Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Pieczenie Ciast

Gry Pieczenie Ciast to ciasta, babki, torty i inne słodkie wypieki kuchenne, które na pewno przypadną do gustu niejednemu małemu łasuchowi. Nie od dziś wiadomo, że gdy mama robi ciasto wtedy w kuchni pojawiają się mali pomocnicy. A to skapnie kilka kropel polewy czekoladowej, a to w misce zostanie resztka bitej śmietany lub kremu, a to ukruszy się kawałek ciasta - w kuchni podczas pieczenia po prostu warto być.:) Tak jest i w naszych grach - tu koniecznie trzeba być i gotować, nalewać, wsypywać, mieszać, piec i upiec COŚ pysznego! Piec, dekoruj i przyozdabiaj swoje wypieki, aby były nie tylko smaczne, ale i piękne.Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Owoce Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Dekorowanki Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Ciastka Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Fast Food Gry Warzywa Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Torty Barbie Gry Słodkie Gry Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Obiad Gry Kanapki Gry Zrób Sałatkę