Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Napoje

Gry Napoje - jeśli podoba Ci się praca barmana, baristy, kelnera lub po prostu lubisz napoje, drinki, koktajle, szejki, musy owocowe i wszystko co z tym tematem związane to w tym dziale znajdziesz wszystko co trzeba. Będziesz mógł mieszać i podawać drinki, każdą szklankę, kubek czy kieliszek będziesz mógł udekorować, wyposażyć w słomkę, parasolkę i odpowiedni podstawek. Z gier z napojami będziesz mógł nauczyć się robienia drinków, komponowania napojów i wyposażania ich w odpowiednie dodatki jak np. do herbatki - cytryna, do kawy - śmietanka lub mleczko, do coli lód itd...Tagos:)

Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Zupy Gry Owoce Barbie Gry Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Zarabianie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Hamburgery Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Kuchnia Gry Śniadanie Gry Pizza Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Warzywa Gry Obiad Gry Przepisy