Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Napoje

Gry Napoje - jeśli podoba Ci się praca barmana, baristy, kelnera lub po prostu lubisz napoje, drinki, koktajle, szejki, musy owocowe i wszystko co z tym tematem związane to w tym dziale znajdziesz wszystko co trzeba. Będziesz mógł mieszać i podawać drinki, każdą szklankę, kubek czy kieliszek będziesz mógł udekorować, wyposażyć w słomkę, parasolkę i odpowiedni podstawek. Z gier z napojami będziesz mógł nauczyć się robienia drinków, komponowania napojów i wyposażania ich w odpowiednie dodatki jak np. do herbatki - cytryna, do kawy - śmietanka lub mleczko, do coli lód itd...Tagos:)

Barbie Gry Gry Obiad Gry Fast Food Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Torty Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Lody Gry Kuchnia Gra Deser Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zrób To Sam