Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Napoje

Gry Napoje - jeśli podoba Ci się praca barmana, baristy, kelnera lub po prostu lubisz napoje, drinki, koktajle, szejki, musy owocowe i wszystko co z tym tematem związane to w tym dziale znajdziesz wszystko co trzeba. Będziesz mógł mieszać i podawać drinki, każdą szklankę, kubek czy kieliszek będziesz mógł udekorować, wyposażyć w słomkę, parasolkę i odpowiedni podstawek. Z gier z napojami będziesz mógł nauczyć się robienia drinków, komponowania napojów i wyposażania ich w odpowiednie dodatki jak np. do herbatki - cytryna, do kawy - śmietanka lub mleczko, do coli lód itd...Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Fast Food Barbie Gry Gry Kuchnia Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Pizza Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Zarabianie Gry Bożonarodzeniowe Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Torty Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Bar Gry Zupy Gry Kurczak Gry Warzywa