Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Napoje

Gry Napoje - jeśli podoba Ci się praca barmana, baristy, kelnera lub po prostu lubisz napoje, drinki, koktajle, szejki, musy owocowe i wszystko co z tym tematem związane to w tym dziale znajdziesz wszystko co trzeba. Będziesz mógł mieszać i podawać drinki, każdą szklankę, kubek czy kieliszek będziesz mógł udekorować, wyposażyć w słomkę, parasolkę i odpowiedni podstawek. Z gier z napojami będziesz mógł nauczyć się robienia drinków, komponowania napojów i wyposażania ich w odpowiednie dodatki jak np. do herbatki - cytryna, do kawy - śmietanka lub mleczko, do coli lód itd...Tagos:)

Słodkie Gry Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gry Owoce Gry Warzywa Gry Pieczenie Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Ciastka Gry Hamburgery Gra Deser Gry Kuchnia Włoska Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Lody Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Barbie Gry Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Zrób To Sam Gotowanie z Sarą Gry Zarabianie Gry Obiad