Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Zupy Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry z Jabłkami Gry Koktajl Bar Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Lody Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Bożonarodzeniowe Gry Hamburgery Gry Fast Food Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gry Śniadanie Gry Obiad Gra Ciasto Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Słodkie Gry Gry Zarabianie Gry Bar