Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Owoce Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Koktajl Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Słodkie Gry Barbie Gry Gry Obiad Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Makaron Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry Zrób To Sam Gra Deser Gry Kuchnia Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek