Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Obiad Słodkie Gry Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Fast Food Gry Pizza Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Lody Gry Zupy Gry Zarabianie Gry Przepisy Gry Torty Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Gra Ciasto Gry Zręcznościowe Gry Bar Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Kuchnia