Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gra Ciasto Gry Owoce Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Fast Food Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry z Czekoladą Gry Torty Gry Śniadanie Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Słodkie Gry Gry Bar Gry Obiad Gry Lody Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Kanapki Gry Kurczak Gry Pizza Gotowanie z Sarą Gry Makaron