Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Fast Food Gry Bar Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Gry Pizza Gry Pieczenie Gry Ciastka Gra Deser Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry z Czekoladą Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Torty