Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Fast Food Gry Lody Gra Deser Gry Zupy Gry Kuchnia Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gra Ciasto Gry Hamburgery Słodkie Gry Gry Torty Gry Bar Gry Pizza Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Warzywa Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie