Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gotowanie z Sarą Gry Zręcznościowe Gry Makaron Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Zabawy dla Dziewczynek Gry z Czekoladą Gry Dekorowanki Gry Koktajl Bar Gry Owoce Gry Bar Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gra Deser Gry Lody Gry Zupy Gry Kurczak Gry Obiad Gry Kanapki Gry Pieczenie Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Torty Gry Śniadanie