Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Pieczenie Gry Lody Gra Deser Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Gry Koktajl Bar Gry z Czekoladą Gry z Jabłkami Barbie Gry Gry Makaron Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Gry Warzywa Gra Ciasto Gry Przepisy Gry Zupy Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gry Kanapki Gry Owoce Gry Zrób Sałatkę Gry Bar Słodkie Gry