Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Hamburgery Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Barbie Gry Gry Śniadanie Gra Deser Gry Bar Gry Lody Gry Bożonarodzeniowe Gry Makaron Zabawy dla Dziewczynek Gry Przepisy Gry Obiad Gry z Czekoladą Gry Pizza Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Zupy Gry Kanapki Gry Dekorowanki