Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Koktajl Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zarabianie Barbie Gry Gry Przepisy Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Bar Gry Śniadanie Gra Ciasto Gry Fast Food Gry z Jabłkami Gry Torty Gry Kanapki Gra Deser Gry Zupy