Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Zręcznościowe Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Makaron Gry Fast Food Gry Kurczak Gry Zrób Sałatkę Gry Bożonarodzeniowe Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Gry Dekorowanki Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Lody Barbie Gry Gra Deser Gry Obiad Gry Zupy Gry Przepisy Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Gry Zarabianie