Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Warzywa Gra Deser Gry Przepisy Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Kanapki Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Fast Food Gra Ciasto Słodkie Gry Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Kurczak Gry Pieczenie Gry Torty Gry Zrób Sałatkę Gry Lody Gotowanie z Sarą Gry Makaron Gry Bar Gry Pizza Zabawy dla Dziewczynek Gry Hamburgery