Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry z Czekoladą Gra Ciasto Słodkie Gry Gry Przepisy Gry Kanapki Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Kurczak Gra Deser Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Barbie Gry Gry Owoce Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Bar Gry Warzywa Gry Makaron Gry Koktajl Bar Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Torty Gry Zręcznościowe Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad