Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Hamburgery Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Zabawy dla Dziewczynek Gra Deser Gry Przepisy Gry z Czekoladą Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry Owoce Gry Bar Gra Ciasto Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Obiad Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Śniadanie Gry Ciastka Gry Zupy Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Warzywa Gry Kurczak