Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Dekorowanki Gra Ciasto Gry Bar Gry Fast Food Gry Lody Gry Owoce Gry Wielkanocne Gotowanie z Sarą Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Obiad Gry Warzywa Gry Torty Gra Deser Gry Kanapki Gry Zupy Gry z Czekoladą Gry Hamburgery Gry Zrób Sałatkę Barbie Gry Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Koktajl Bar Gry Makaron