Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Kuchnia Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Warzywa Gry Zarabianie Słodkie Gry Gry Owoce Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Kanapki Gry Przepisy Gry Zrób Sałatkę Gry Koktajl Bar Gry Pieczenie Gry Bar Gry Lody Gry z Czekoladą Gry Fast Food Gry Śniadanie Gry Zręcznościowe Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Wielkanocne Gry Zrób To Sam Gry Obiad Barbie Gry Gotowanie z Sarą Gra Deser Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe