Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Pieczenie Gry Obiad Gra Deser Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Fast Food Gry Kanapki Gry Makaron Gry Zrób Sałatkę Gry Torty Gry Hamburgery Gry Zupy Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Warzywa Gry Bar Gry Kurczak Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Gry Kuchnia Gry Lody Barbie Gry