Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry Dekorowanki Słodkie Gry Gry Śniadanie Gotowanie z Sarą Gry Warzywa Gry Przepisy Gry Obiad Gry Koktajl Bar Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Pieczenie Gry z Jabłkami Gry Bożonarodzeniowe Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Bar Gry Torty Gry Zarabianie Gry Lody Gry Owoce Gry Zupy Gry Kanapki Gra Deser Gry Makaron Gry Fast Food Gry Zręcznościowe Gry Hamburgery Barbie Gry Gry Kurczak