Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gry Zupy Gry Fast Food Gotowanie z Sarą Słodkie Gry Gry Zrób Sałatkę Gry Dekorowanki Gry Obiad Gry Pieczenie Gra Ciasto Gry Pizza Gry Owoce Gry Zręcznościowe Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Przepisy Gry Torty Gry Hamburgery Gry Lody Gry z Czekoladą Zabawy dla Dziewczynek Gry Warzywa Barbie Gry Gry Zarabianie Gra Deser Gry Bar Gry Kurczak Gry Zrób To Sam Gry Bożonarodzeniowe Gry Kanapki Gry Kuchnia