Gry Lody | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Lubię Gry z Gotowaniem:

Tagos:)

Gry z Jabłkami Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gry Koktajl Bar Zabawy dla Dziewczynek Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Lody Gry Pieczenie Słodkie Gry Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry Torty Gry Zupy Gra Ciasto Gry Warzywa Gra Deser Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Gry Zrób To Sam Gry Zarabianie Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Bar Gry Śniadanie Barbie Gry Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Kurczak Gry Makaron