Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Lody

Uwielbiacie lody? Jeśli tak to w tej kategorii znajdziecie prawdziwe złoża lodowe czyli przeróżne lody w formie deserków, w pucharkach, na patyku, w kubku czy w wafelku. Takie lody możecie wykonać sami, mieszać, przystrajać i ozdabiać owocami, tworzyć niesamowite lodowe kompozycje, a nawet artystyczne układy. Swoją drogą takich lodów byłoby żal jeść, na szczęście są wirtualne i na pewno nam się nie roztopią:).Tagos:)

Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Pizza Gry Obiad Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Zupy Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Fast Food Gry Owoce Gry Pieczenie Barbie Gry Gry Bar Słodkie Gry Gry Makaron Gry Śniadanie Gry Zrób To Sam Gry Dekorowanki Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry Przepisy Gra Deser Gry Lody Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Zrób Sałatkę Gry Torty