Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Dekorowanie

Gry Dekorowanie - W tej kategorii będziemy ubierać, stroić i dekorować wszystko co związane z kuchnią. Będziemy zmieniać wystrój w restauracji, stroić kucharzy, zmieniać wygląd kuchni. Ogólnie dbamy o dobry nastrój w kuchni i lokalach kulinarnych zmieniając i dopasowując wygląd i dekorację według własnego gustu, ale także według ogólnie przyjętego w kuchni savoir-vivre. Zapraszamy do dekorowania!Tagos:)

Barbie Gry Gry Zupy Gry Warzywa Gry Pieczenie Gry Przepisy Gry Zręcznościowe Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Bar Gry Obiad Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gra Ciasto Gry Ciastka Gry Śniadanie Gry Makaron Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Fast Food Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Zarabianie Gry Lody Gry z Czekoladą Gra Deser