Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Dekorowanie

Gry Dekorowanie - W tej kategorii będziemy ubierać, stroić i dekorować wszystko co związane z kuchnią. Będziemy zmieniać wystrój w restauracji, stroić kucharzy, zmieniać wygląd kuchni. Ogólnie dbamy o dobry nastrój w kuchni i lokalach kulinarnych zmieniając i dopasowując wygląd i dekorację według własnego gustu, ale także według ogólnie przyjętego w kuchni savoir-vivre. Zapraszamy do dekorowania!Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Kanapki Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gra Deser Gry Zarabianie Gry z Czekoladą Gry Bożonarodzeniowe Słodkie Gry Gry Warzywa Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gry Owoce Gry Bar Gry Torty Gry Makaron Gry Obiad Gry Zupy Gra Ciasto Gry Pizza Gry Kurczak Gry Lody Gry Śniadanie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Barbie Gry