Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test

Gry Dekorowanie

Gry Dekorowanie - W tej kategorii będziemy ubierać, stroić i dekorować wszystko co związane z kuchnią. Będziemy zmieniać wystrój w restauracji, stroić kucharzy, zmieniać wygląd kuchni. Ogólnie dbamy o dobry nastrój w kuchni i lokalach kulinarnych zmieniając i dopasowując wygląd i dekorację według własnego gustu, ale także według ogólnie przyjętego w kuchni savoir-vivre. Zapraszamy do dekorowania!Tagos:)

Gry Kuchnia Gry Hamburgery Gry Obiad Gry Owoce Gry Fast Food Gry Torty Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Bar Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Zręcznościowe Słodkie Gry Gry z Czekoladą Gry Makaron Gry Kuchnia Włoska Gry Zrób To Sam Gry Lody Gry Kanapki Gra Ciasto Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Dekorowanki Barbie Gry Gry Pieczenie Gry Zrób Sałatkę Gry Przepisy Gra Deser