Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Gry Dekorowanie

Gry Dekorowanie - W tej kategorii będziemy ubierać, stroić i dekorować wszystko co związane z kuchnią. Będziemy zmieniać wystrój w restauracji, stroić kucharzy, zmieniać wygląd kuchni. Ogólnie dbamy o dobry nastrój w kuchni i lokalach kulinarnych zmieniając i dopasowując wygląd i dekorację według własnego gustu, ale także według ogólnie przyjętego w kuchni savoir-vivre. Zapraszamy do dekorowania!Tagos:)

Gry Obiad Gry Torty Gry Lody Gry Kurczak Barbie Gry Zabawy dla Dziewczynek Gry Fast Food Gry Hamburgery Gry Owoce Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Zarabianie Gry Pieczenie Gry Kuchnia Gry Bożonarodzeniowe Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Warzywa Gry Makaron Gry Przepisy Gra Deser Gry Bar Słodkie Gry Gry Kanapki Gotowanie z Sarą Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gry Śniadanie Gra Ciasto