Gotuj z Królikiem | Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

test
Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Gotuj z Królikiem – ten sympatyczny królik chciałby pokazać Wam swój przepis na pyszne danie z cebulą w roli głównej. Zobaczcie co z tego wyniknie. Miałybyście chęć na takie danie? Im szybciej wykonacie wszystkie czynności, tym więcej punktów uzyskacie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.0/10 (liczba ocen: 5)
Grano już: 3 599 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry Warzywa Gry Zupy Gry Pieczenie Gry Bar Gry Kanapki Barbie Gry Gry Fast Food Gry Zarabianie Gry Śniadanie Gry Lody Zabawy dla Dziewczynek Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gry Torty Gry Hamburgery Gry Owoce Słodkie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Obiad Gry Zręcznościowe Gry Ciastka Gra Ciasto Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Makaron