Gotuj z Królikiem - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Gotuj z Królikiem – ten sympatyczny królik chciałby pokazać Wam swój przepis na pyszne danie z cebulą w roli głównej. Zobaczcie co z tego wyniknie. Miałybyście chęć na takie danie? Im szybciej wykonacie wszystkie czynności, tym więcej punktów uzyskacie!

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 9.3/10 (liczba ocen: 7)
Grano już: 4 111 razy

Inne gry w kategorii: Gry Zwierzęta i Gotowanie

Tagos:)

Gry z Czekoladą Gry Kanapki Gry Zarabianie Gra Ciasto Gry Pieczenie Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Kuchnia Gry Dekorowanki Gra Deser Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Zrób To Sam Gry Torty Gry Bar Słodkie Gry Barbie Gry Gry Owoce Zabawy dla Dziewczynek Gry Zręcznościowe Gry Kurczak Gry Hamburgery Gry Makaron Gry Bożonarodzeniowe Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Obiad Gry Ciastka Gry Warzywa Gry Przepisy