Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Gotowanie z Mamą – pewna córeczka spędza miły czas w kuchni z mamą. Udekorujcie tę sympatyczną scenkę wybierając nową fryzurę i ubranie dla dziewczynki, a także smakowite potrawy, które mogła wspólnie z mamą przyrządzić. Klikajcie w ikonki, by zmienić elementy obrazka.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 363 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry z Czekoladą Gry Śniadanie Gry Torty Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Dekorowanki Gry Bar Gry Przepisy Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Fast Food Gry Pizza Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gry Obiad Gra Ciasto Gra Deser Gry Hamburgery Gry Zręcznościowe Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Lody Gry Kanapki Gry Owoce Gry Warzywa Barbie Gry Gry Makaron Gry Kuchnia Gry Zrób To Sam