Gotowanie z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Gotowanie z Mamą – pewna córeczka spędza miły czas w kuchni z mamą. Udekorujcie tę sympatyczną scenkę wybierając nową fryzurę i ubranie dla dziewczynki, a także smakowite potrawy, które mogła wspólnie z mamą przyrządzić. Klikajcie w ikonki, by zmienić elementy obrazka.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 1 771 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Śniadanie Gry Kuchnia Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Barbie Gry Gry Zupy Słodkie Gry Gry Kurczak Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Fast Food Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Obiad Gry Zarabianie Gra Deser Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gotowanie z Sarą Gry Kanapki Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Lody Gry z Czekoladą Gra Ciasto Gry Torty Gry Makaron Gry Dekorowanki Gry Bożonarodzeniowe