Gotowanie z Mamą - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Gotowanie z Mamą – pewna córeczka spędza miły czas w kuchni z mamą. Udekorujcie tę sympatyczną scenkę wybierając nową fryzurę i ubranie dla dziewczynki, a także smakowite potrawy, które mogła wspólnie z mamą przyrządzić. Klikajcie w ikonki, by zmienić elementy obrazka.

Sterowanie – przy użyciu myszki.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 2 123 razy

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Zrób Sałatkę Gry Zrób To Sam Gry Fast Food Gry Kuchnia Gry Bar Gry Pieczenie Gry Śniadanie Gry Kurczak Gry Zręcznościowe Gry Owoce Gry Przepisy Gry Lody Słodkie Gry Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Ciastka Gry Warzywa Gra Deser Gry Makaron Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Zupy Gry Dekorowanki Gry Zarabianie Zabawy dla Dziewczynek Gra Ciasto Gry Torty Gry Kanapki Gry Obiad Gry Hamburgery