Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Gotowanie z Mamą – pewna córeczka spędza miły czas w kuchni z mamą. Udekorujcie tę sympatyczną scenkę wybierając nową fryzurę i ubranie dla dziewczynki, a także smakowite potrawy, które mogła wspólnie z mamą przyrządzić. Klikajcie w ikonki, by zmienić elementy obrazka.

Sterowanie – przy użyciu myszki.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 0.0/10 (liczba ocen: 0)
Grano już: 479 razy
Zobacz także:
Gry Dekorowanie, , ,

Inne gry w kategorii: Gry Dekorowanie

Tagos:)

Gry Dekorowanki Gry Zrób To Sam Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Kanapki Gra Deser Gra Ciasto Gry Hamburgery Gry Ciastka Gry Pieczenie Gry Obiad Gry Pizza Gry Zarabianie Gry Torty Gry Bar Słodkie Gry Barbie Gry Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Lody Gry Kuchnia Zabawy dla Dziewczynek Gry Owoce Gotowanie z Sarą Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gry Zrób Sałatkę Gry Warzywa Gry Śniadanie