Gorąca Kwadratowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak to jest z tym jedzonkiem na Słowacji? Na śniadanie, które po słowacku to Rańajky, możemy zjeść jajecznicę (Prażenica) ze świeżym chlebem (Chlieb Cerstvy) to tego wypić herbatkę czyli Ćaj. Na obiad (Obed) proponujemy frytki (Hranolki) i warzywa (Zelenina) z sosem (Omaćka), natomiast na deser lody (Zmrzlina). Na kolację (Većera) proponujemy zdrowy sok (Dżus) i ewentualnie kanapkę (Oblożeny Chlebićek). Pozostaje tylko życzyć Smacznego! (Dobrú Chuť!)
Trwa ładowanie gry...

Gorąca Kwadratowa Pizza – Domowej pizzy nie da się niczym zastąpić! Sami możemy dobrać składniki, ich ilość, a także nadać naszej pizzy dowolny kształt. Pobaw się w tej grze tworząc taką właśnie domową pizzę. Masz ochotę na pizzę owocową czy z mięsem? A może mieszana, tak jak pizza hawajska? Nieważne, na pewno będzie pyszna.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 414 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Torty Gry Bożonarodzeniowe Gry Przepisy Zabawy dla Dziewczynek Gry Śniadanie Gry Fast Food Słodkie Gry Gry Makaron Gra Ciasto Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gra Deser Barbie Gry Gry Kuchnia Gry Lody Gry Zarabianie Gry Owoce Gry Obiad Gry Zupy Gry Zrób To Sam Gry Kurczak Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Bar Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Hamburgery Gry z Czekoladą Gry Warzywa Gry Zręcznościowe