Gorąca Kwadratowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jak głosi legenda Rogale Marcińskie zawdzięczają swoją nazwę św. Marcinowi. Św. Marcin znany był ze swej dobroci i szczodrości wobec biednych i pewnego dnia odwiedzając wiernych na swym białym koniu zgubił podkowę, którą znalazł miejscowy cukiernik. Kształt podkowy tak przypadł do gustu rzemieślnikowi, że wzorując się na nim zrobił pyszne ciasto z migdałami. Tak powstałe rogale rozdał ubogim pamiętając o św. Marcinie i jego intencjach.
Trwa ładowanie gry...

Gorąca Kwadratowa Pizza – Domowej pizzy nie da się niczym zastąpić! Sami możemy dobrać składniki, ich ilość, a także nadać naszej pizzy dowolny kształt. Pobaw się w tej grze tworząc taką właśnie domową pizzę. Masz ochotę na pizzę owocową czy z mięsem? A może mieszana, tak jak pizza hawajska? Nieważne, na pewno będzie pyszna.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 198 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bar Gry Kanapki Gry Makaron Gry Pieczenie Gry Owoce Gry Hamburgery Zabawy dla Dziewczynek Gry Dekorowanki Gry Przepisy Barbie Gry Gry Zarabianie Gry Zrób To Sam Gry Warzywa Gry Zupy Gry Zręcznościowe Gry Śniadanie Gry Fast Food Gry Bożonarodzeniowe Gotowanie z Sarą Gry Lody Gry Zrób Sałatkę Gry Obiad Gry Torty Gra Ciasto Gry Kuchnia Słodkie Gry Gry Kurczak Gry z Czekoladą Gra Deser Gry Ciastka