Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Jedną z najdroższych kaw świata jest kawa o nazwie KOPI LUWAK. Kawę tą "produkują" dziko żyjące zwierzęta z rodziny łaszowatych (na wyspach Indonezji zwane Luwakami, Kopi = Kawa). Zwierzęta te jako, że prowadzą nocny tryb życia, to zakradają się na plantacje kawy i tam wybierają i zjadają najlepsze owoce - oczywiście razem z pestkami. Miąższ owoców zostaje przez Luwaki strawiony, a ziarenka kawy zostają nadtrawione, tracąc tym sposobem gorycz. Wydalone ziarna kawy zostają zebrane, oczyszczone i palone co czyni je najdroższymi ziarnami kawy na świecie.
Trwa ładowanie gry...

Gorąca Kwadratowa Pizza – Domowej pizzy nie da się niczym zastąpić! Sami możemy dobrać składniki, ich ilość, a także nadać naszej pizzy dowolny kształt. Pobaw się w tej grze tworząc taką właśnie domową pizzę. Masz ochotę na pizzę owocową czy z mięsem? A może mieszana, tak jak pizza hawajska? Nieważne, na pewno będzie pyszna.

Sterowanie – myszką.


VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 075 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Zabawy dla Dziewczynek Gry Bar Gry Śniadanie Gra Deser Gry Lody Gry Zarabianie Gry Makaron Gry Obiad Gry Kurczak Gry Owoce Gry Bożonarodzeniowe Gry Torty Gry Hamburgery Gry Kuchnia Gry Warzywa Słodkie Gry Barbie Gry Gry Pizza Gry Zręcznościowe Gry Przepisy Gry Pieczenie Gry Dekorowanki Gry Zrób Sałatkę Gotowanie z Sarą Gry Ciastka Gry Zrób To Sam Gra Ciasto Gry Kanapki Gry Fast Food Gry z Czekoladą