Gorąca Kwadratowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Wszyscy doskonale wiemy, że podczas rozbijania kotleta drobinki mięsa mogą znaleźć się dosłownie wszędzie - w całej kuchni i z nami włącznie. Dlatego doskonałym pomysłem jest położenie na nie rozbite jeszcze mięso woreczka spożywczego (np. do pakowania żywności) i rozbijanie kotleta przez ten woreczek.
Trwa ładowanie gry...

Gorąca Kwadratowa Pizza – Domowej pizzy nie da się niczym zastąpić! Sami możemy dobrać składniki, ich ilość, a także nadać naszej pizzy dowolny kształt. Pobaw się w tej grze tworząc taką właśnie domową pizzę. Masz ochotę na pizzę owocową czy z mięsem? A może mieszana, tak jak pizza hawajska? Nieważne, na pewno będzie pyszna.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 3 096 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Ciastka Gry Przepisy Gry Makaron Gry Zręcznościowe Gry Torty Gry Kanapki Barbie Gry Gry Zrób To Sam Gry Zupy Gry Kurczak Gry Bożonarodzeniowe Gry Fast Food Gry Pieczenie Gry Bar Gry Zrób Sałatkę Gry Owoce Gry Dekorowanki Gry Kuchnia Gotowanie z Sarą Gry z Czekoladą Gry Zarabianie Gry Warzywa Gry Śniadanie Zabawy dla Dziewczynek Słodkie Gry Gry Lody Gra Deser Gra Ciasto Gry Obiad Gry Hamburgery