Gorąca Kwadratowa Pizza - Gry Gotowanie i Pieczenie

Czym są GRY z GOTOWANIEM? To gry dla wszystkich dzieci - dziewczyn i chłopców, którzy lubią gotować, smażyć, piec, pichcić, przygotowywać posiłki i przy tym dobrze się bawić. Specjalnie dla małych kucharzy przygotowaliśmy gry z gotowaniem, które porwą na wiele godzin niejednego początkującego w kuchni malucha. Zapraszamy do gotowania i pieczenia i... Smacznego!

Czy wiesz że...
Pierwsza pizza powstała w 1889 roku w Neapolu, a jej głównymi składnikami były: pomidory, ser mozarella i bazylia, które jednoznacznie kojarzą się z barwami narodowymi Włoch. Pizzę przygotował tamtejszy kucharz na cześć królowej Małgorzaty (Margherita di Savoia) odwiedzającej Neapol - stąd najpopularniejsza na świecie pizza Margherita.
Trwa ładowanie gry...

Gorąca Kwadratowa Pizza – Domowej pizzy nie da się niczym zastąpić! Sami możemy dobrać składniki, ich ilość, a także nadać naszej pizzy dowolny kształt. Pobaw się w tej grze tworząc taką właśnie domową pizzę. Masz ochotę na pizzę owocową czy z mięsem? A może mieszana, tak jak pizza hawajska? Nieważne, na pewno będzie pyszna.

Sterowanie – myszką.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena gry: 10.0/10 (liczba ocen: 3)
Grano już: 2 803 razy

Inne gry w kategorii: Gry Pizza

Tagos:)

Gry Bożonarodzeniowe Gry Pieczenie Gry Ciastka Gry Kanapki Gry Warzywa Gry Owoce Gry Torty Zabawy dla Dziewczynek Gry Zrób Sałatkę Gry Kurczak Gry Bar Gotowanie z Sarą Gry Zrób To Sam Słodkie Gry Barbie Gry Gry Śniadanie Gry Zupy Gry Lody Gry Dekorowanki Gry Przepisy Gry Obiad Gry Hamburgery Gra Ciasto Gry Zarabianie Gry Fast Food Gry z Czekoladą Gry Makaron Gra Deser Gry Zręcznościowe Gry Kuchnia